Střelecký klub šípových zbraní Plumlov z.s.

Podporují nás

PODPORA ČESKÝ SVAZ KUŠÍ

Jako jednotná organizace Československý svaz střelců z kuše byl přijat v roce 1990. Za řádného člena Českého svazu tělesné výchovy v roce 1999.

Dnes ve střelbě z polní kuše aktivně působí šest oddílu z ČR a vše se řídí podle mezinárodních pravidel střelby z polní kuše IAU IR-900 a nový IAU Eliminační závod na 50m. Je to samostatná soutěž, která se může střílet pouze na druhý den závodů Světového poháru IAU v roce 2019. Pouze nejlepších šestnáct (16) střelců z prvního dne závodů sestavy IR 900 může kvalifikovat do soutěže IAU Eliminace IAU 50 m každý ve své kategorii.

U nás byla první polní kuše sestavena v roce 1975 v Otrokovicích panem Vladimírem Kristýnkem. Revoluci ovšem zapříčinil až pan Jaroslav Somr, který dokázal vyrobit kvalitní luk pro kuši z domácích surovin. Tím byly pro střelbu dveře do budoucna plně otevřeny a již 12. 12. 1981 se uskutečnil první závod za účasti třiceti střelců.

 

PODPORA ČESKÁ UNIE SPORTU

Česká unie sportu má velký přínos pro náš spolek poradenstvím v oblasti dotací, projektů a hlavně vedení podvojného účetnictví.

 

PODPORA PLnet

PLnet               
Firma nabízí bezdrátové připojení k internetu, instalace digitální satelitní televize, webhosting, webdesign, prodej a servis PC techniky a instalaci software na PC a dále táké kamerové systémy.
 
Podpora firmy pro náš klub je formou zajištění připojení a provoz internetu v areálu naší střelnice.

 

FINANČNÍ PODPORA OLOMOUCKÉHO KRAJE

Přínosem dotací Olomouckého kraje je především zkvalitnění sportovního využití členů i veřejnosti vedoucí ke zdokonalování v oblasti šípových zbraní. Dále slouží jako podpora při reprezentaci spolku v soutěžích jak Olomouckého kraje, tak i mezinárodních.

 

aktualizováno: 23.04.2024 18:53:45